Игра на смъртта по столични булеварди

Преса и коментари

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Игра на смъртта по столични булеварди

Мнениеот dinkovm » 26 Ное 2009, 09:53

В Гърция има специален член за това. "..Агресивно управление на автомобил целящо да впечатли околните....." цитирам по памент. Глобата за това е над 1000 евро. По подобен такъв в бг , ще се укротят много "агресивни" страсти. И много приходи в бюджета .... :D
Аватар
dinkovm
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 237
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 13:25
Местоположение: Рудозем

Re: Игра на смъртта по столични булеварди

Мнениеот osata » 26 Ное 2009, 12:19

dinkovm написа:В Гърция има специален член за това. "..Агресивно управление на автомобил целящо да впечатли околните....." цитирам по памент. Глобата за това е над 1000 евро. По подобен такъв в бг , ще се укротят много "агресивни" страсти. И много приходи в бюджета .... :D


Само че тук ти трябват едни свидетели, да докажеш че е агресивно карането и т.н., адвокатски номерца за платежоспособни граждани... тук мангизлиите много често минават метър. Тук полицаят е боклук, а гражданинът културен 23 годишен бизнесмен с притежаващ имущество за над милион лева, а не платил грам данък. Ей затова тук стават грозни бели - заради чувството за безнаказаност !!!
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Игра на смъртта по столични булеварди

Мнениеот dinkovm » 26 Ное 2009, 21:59

Оса - аз на пътя постъпвам така както трябва пък в съда да става каквото ще.
Иначе си прав и то много. Това обаче колкото и да ме разочарова ме надъхва да работя все повече и повече............ и да обръщам все повече внимание на "Тузарите с чуство за безнаказаност" .
Аватар
dinkovm
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 237
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 13:25
Местоположение: Рудозем

Re: Игра на смъртта по столични булеварди

Мнениеот osata » 26 Ное 2009, 22:13

dinkovm написа:Оса - аз на пътя постъпвам така както трябва пък в съда да става каквото ще.
Иначе си прав и то много. Това обаче колкото и да ме разочарова ме надъхва да работя все повече и повече............ и да обръщам все повече внимание на "Тузарите с чуство за безнаказаност" .


Абе и аз веднъж преди години взех отношение без да ми е работа по КАТ, и после се запознах с военна прокуратура, с медицински за причинен силен стрес, с мнения за...
От тогава ми е .. абе не забранено, ама намекнато да си работя само по моя линия. Ееее, като изкарахме един наркоман от едно такси докато си размахва пищова към хората на тротоара не ми се скараха ;) , ама пък там нямаше жалба, а ръкопляскания. Направо се изкефих, изкочихме, и за 10 секунди беше на задния капак на таксито - а около 15 човека ръкопляскаха... като на филм.
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Игра на смъртта по столични булеварди

Мнениеот BARETATA » 26 Ное 2009, 22:19

Аве нема КАТ,не ма наркомани,всички под ножи ,които много знаят и нарушават.Иначе Евала брат,ЕВала :lol:
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Игра на смъртта по столични булеварди

Мнениеот osata » 26 Ное 2009, 22:25

BARETATA написа:Аве нема КАТ,не ма наркомани,всички под ножи ,които много знаят и нарушават.Иначе Евала брат,ЕВала :lol:

Евала, ама после като се замислихме..... пищова беше газов, с 5 патрона в пълнителя и един в цевта... оня изрод се беше измъкнал до кръста от предната дясна врата на таксито и в продължение на 200-300 метра си е стряскал хората като е насочвал пищова към тях. Ами ако беше боен? Ако беше преправен...а оня си беше във филм, беше си взел "диетичното" хапче. А да казвам ли, че ние тогава пищови не носехме..... можеше да стане мазало голямо.....
Затова има един колега с много стаж у нашия град - известен е с това, че преди доста години при една ситуация се затваря в колата и казва - мене майка ми ми е казала да не влзиам в рискови ситуации. :lol:
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Игра на смъртта по столични булеварди

Мнениеот BARETATA » 26 Ное 2009, 22:27

Братко ,това го знам ,че при теб няма как да стане.А тоя идиот колегата,да си "Оди" дома,щом Мама така му е казала.Такива хора в моя екип не търпя и нямам .
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Игра на смъртта по столични булеварди

Мнениеот osata » 26 Ное 2009, 22:30

Той пази един обект - зачислен му е до пенсия ;)
http://www.vbox7.com/play:cef4ad9e
В памет на загиналите служители от МВР
Аватар
osata
КОМИСАР
 
Мнения: 4596
Регистриран на: 25 Авг 2009, 18:52

Re: Игра на смъртта по столични булеварди

Мнениеот BARETATA » 26 Ное 2009, 22:31

а затова говорим.Иначе тия дни ще заключам някой идиот с Тия игри на смъртта
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: Игра на смъртта по столични булеварди

Мнениеот BARETATA » 26 Ное 2009, 22:44

ето нещо интересно от този сорт http://www.vbox7.com/play:cee3d274
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

ПредишнаСледваща

Назад към В днешната преса

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта