НЕ на "Циганите на сапун"!

Преса и коментари

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: НЕ на "Циганите на сапун"!

Мнениеот Basaev » 25 Апр 2012, 18:48

Наскоро в нашия квартал около 2-3 през нощта минавам в близост до " търговския дом " където има кръчма и се събира всякаква измет. Гледам пред кръчмата се бият двама. Един циганин и един българин. Отидох да ги разтървавам, вдигам ги от земята, разделечих ги един от друг и само с една деснячка циганина го приспах. Прибрах се вкъщи и се наспах добре. Добре че нямаше сеиреджий, щото все някой щеше да се намери да ме натопи и да ме привикат в 06-то.
В борбата със здравия разум, победата ще бъде наша....
Аватар
Basaev
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 232
Регистриран на: 04 Окт 2010, 00:12

Re: НЕ на "Циганите на сапун"!

Мнениеот clearly » 25 Апр 2012, 20:15

Хела написа:
BARETATA написа:... я елате Вие от този съд , да видите това " племе " какво прави из цяла България.

Те, всички, много добре знаят, не се съмнявай! Защо , мислите, ги дават всички тези помощи и европари за циганите? Защо четем сега и тази статия? Защо всякакви там комисии за права и дискриминации скачат като ужилени и за всичко ни дишат във врата? Първоначално евроидеята беше, че циганите са общи. Да, хубаво! Ама след джумбиша във Франция, Европа още по-осезаемо започна да ни размахва пръст, защото си умира от страх да не плъзнат навсякъде и напълно осъзна, че няма такова животно "интеграция". Но важното е да ни се втълпява и да вярваме, че това е възможно. Затова се дава мило и драго на циганите да им уйдисва в родната им България и да нямат причини да я напускат и да развалят бялото, напарфюмирано и подредено еврообщество.

По почина на Румъния която изселва циганите си в Молдова и на която от Европата поне аз не съм чула да им размахат пръст ,да вземем и ние да ги запратим в някой страна от бившия Съветски съюз
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

Re: НЕ на "Циганите на сапун"!

Мнениеот clearly » 25 Апр 2012, 20:20

Към горният ми коментар ако може модератора и това да добави.Ако не се вземат някакви мерки с тая ръждаемост , след някой и друга година страната ни няма да се казва България ,а ще се нарича Циганистан.
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

Re: "Циганско безобразие ''

Мнениеот clearly » 04 Юни 2012, 17:19

Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

Re: "Циганско безобразие ''

Мнениеот Lord » 04 Юни 2012, 20:52

По повод истерията на псевдонационалистите покрай събитията в Катуница аз открих тази тема със следната идея:

Lord написа:Аз съм твърдо против!

Никога не бих взел участие в митинг с подобен надслов!

Да бъдем преди всичко хора!


Хайде, уважаема Клеърли, кажи ми с какво това подкрепя или оборва идеята и тезата ми:

clearly написа:


По повод клипа, постнат от теб ми правят впечатление следните неща:
1. Каруцата е регистрирана в съответната община, следователно се плаща такса, което българите избягват да правят.
2. В 42-та секунда снимащият клипа /предполагам жепеец/ се завърта и снима влака и двама жепейци, вероятно машиниста и още един, които наблюдават и се забавляват със заклещената каруца и неволите на двамата цигани и коня по неволя.

В полицейската ми глава се заформя следния, според мен елементарен въпрос, а именно: Защо трима човека /"оператора"/ и двамата жепейци над 8 минути се хилиха и кискаха, като деца в неравностойно положение на които им белят яйце, а не отидоха да помогнат на циганите, с което щяха и да избегнат изоставането на тяхната композиция от евентуалния график?

Те, въпросите ми станаха няколко, ама ме измъчват...
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: "Циганско безобразие ''

Мнениеот Gandalf » 09 Авг 2012, 11:38

Преди няколко дни попаднах някъде из нета на снимка, изобразяваща стена на сграда, на която с червен спрей беше написано "Българите на сапун". Съжалявам, че не я архивирах, но ще я потърся и ще я прикача към поста си. Моля да бъде коментирано това.
Gandalf
 

Re: "Циганско безобразие ''

Мнениеот BARETATA » 15 Авг 2012, 18:04

Gandalf написа:Преди няколко дни попаднах някъде из нета на снимка, изобразяваща стена на сграда, на която с червен спрей беше написано "Българите на сапун". Съжалявам, че не я архивирах, но ще я потърся и ще я прикача към поста си. Моля да бъде коментирано това.


Дай снимката тук и ще бъде коментирано. По- принцип , не трябва да се поддава на провокации,но ще има коментар . Тук , ми се струва че е комплекс това изображение,от страна на циганите-роми.
Чл. 5-ЗМВР: "Служителите на МВР,при изпълнение на служебните си задължения,са физически неприкосновени и се ползват с особената закрила на закона."
Аватар
BARETATA
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 4722
Регистриран на: 22 Авг 2009, 12:42

Re: НЕ на "Циганите на сапун"!

Мнениеот PAOLON » 15 Авг 2012, 23:17

Gandalf написа:Преди няколко дни попаднах някъде из нета на снимка, изобразяваща стена на сграда, на която с червен спрей беше написано "Българите на сапун". Съжалявам, че не я архивирах, но ще я потърся и ще я прикача към поста си.

Те преди време братята роми,в Красна поляна в София търсеха Българи да ги колят,но това не е дискриминация нищо ,че ги дадоха по ТВ как се разхождат с брадви и др.сечива.Та ти за едно писане.
Някои хора са като 1 стотинка. Двулицеви са и не струват нищо.
PAOLON
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 522
Регистриран на: 24 Авг 2009, 20:17

Re: НЕ на "Циганите на сапун"!

Мнениеот spoon » 18 Авг 2012, 11:17

PAOLON написа:Те преди време братята роми,в Красна поляна в София търсеха Българи да ги колят,но това не е дискриминация нищо ,че ги дадоха по ТВ как се разхождат с брадви и др.сечива.


Тогава образуваха някакво дознание и изискаха видеото от телевизиите, нo как е приключило всичко нямам представа. То у нас всяко чудо е за 3 дни...
spoon
Полицай
Полицай
 
Мнения: 161
Регистриран на: 12 Авг 2011, 19:52

Re: НЕ на "Циганите на сапун"!

Мнениеот Lord » 05 Ное 2012, 21:02

Наистина ли ромите мразят България?






Трогваща инициатива на тези три деца!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

ПредишнаСледваща

Назад към В днешната преса

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта