НЕ на "Циганите на сапун"!

Преса и коментари

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: НЕ на "Циганите на сапун"!

Мнениеот Lord » 08 Дек 2014, 18:08

Колеги, свързах темата на Сакалиев с настоящата, защото вече имаме започната дискусия тук и не намирам смисъл от нова тема.

Ако има недоволни да ми пишат на ЛС!
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: НЕ на "Циганите на сапун"!

Мнениеот brb » 23 Мар 2016, 21:36

brb , мнението ти е изтрито, поради откровената му противоконституционност и призив за разправа на етническа основа!

Темата съм открил аз, в момент, когато можеше да пламне страната! Аз съм влизал по служба многократно в "гета" с над 30 колеги с палки и щитове, но влизал съм и сам, задържал съм, на циганска сватба гост съм бил, бих могъл да вляза и тази нощ, защото имам подход и уважение към циганите, познават ме в гетата им и имат респект! Много конкретни случки мога да разкажа, но не това е идеята на темата!



Моля те без коментари и призиви на етническа основа!


Lord
Запашеш ли меч, го носиш вечно.
brb
младши Полицай
младши Полицай
 
Мнения: 69
Регистриран на: 11 Фев 2016, 15:18

Re: НЕ на "Циганите на сапун"!

Мнениеот Kose » 22 Авг 2016, 21:45

Да не ги правят на сапун, но да ги изгонят от държавата или поне да ги ограничат.
Посете новият ми сайт! http://www.computer.free.bg Регистрирайте се във форума!
Kose
Нов
Нов
 
Мнения: 17
Регистриран на: 30 Дек 2015, 22:17

Re: НЕ на "Циганите на сапун"!

Мнениеот dakota_ » 26 Авг 2016, 21:27

Kose написа:Да не ги правят на сапун, но да ги изгонят от държавата или поне да ги ограничат.


Виждаш ли, защо не можеш да станеш администратор на форум, поне не на полицейски форум. Чувал ли си за етническа толерантност и търпимост към различните? Да не ги правят на сапун, но да ги изгонят от държавата, всичките ли да изгонят или някои от тях да останат?
Знаеш ли, че на мен ми се иска и някои българи да изгонят от държавата. Понякога дори жаля, че остров Персин не е това, което бил преди години... Понякога си мисля, че дори ни липсва тоягата на Газдов...
Не може да слагаш всички под един знаменател и да казваш всички цигани да ги изгонят от държавата...
Всеки честен и почетен човек независимо от етническата си и религиозна принадлежност има право да живее където пожелае и никой няма право да унижава човешкото му достойнство!
За администратор се иска не да разбираш от форуми /това се учи най-лесно/, а да си обективен и безпристрастен / това се постига много трудно/!
dakota_
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1718
Регистриран на: 11 Окт 2009, 21:29

Предишна

Назад към В днешната преса

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron