BLACK WATER

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

BLACK WATER

Мнениеот wtf » 29 Ное 2010, 18:48

Добър ден не съм служител на мвр,но да попитам ако може малко инфо за тази фирма още ли я има набират ли наемници и т.н. просто питам
wtf
Нов
Нов
 
Мнения: 5
Регистриран на: 06 Окт 2010, 16:00

Re: BLACK WATER

Мнениеот SYNOPTIK » 29 Ное 2010, 22:25

Ако не се лъжа,тази фирма охранява обекти и товари в Ирак. Това е частна охранителна фирма и не ползва емблеми и отличителни знаци на САЩ.
Взимат около 60 000 $ годишно,и имат 9 месеца служба-3 месеца отпуск .
Застраховките живот са задължителни и доста големи,но рисковете-също !
Ако изобщо не се движиш, оковите почти не се усещат.
Щастието е единственото нещо, което при делене се умножава.
Аватар
SYNOPTIK
PoliceBG
 
Мнения: 1263
Регистриран на: 18 Авг 2009, 14:41
Местоположение: София Завинаги един от ВАС

Re: BLACK WATER

Мнениеот Sir Humphrey » 30 Ное 2010, 00:25

Тая фирма мамата си трака. Г-н What The Fuck, не желая да Ви познавам, след като проявявате интерес да сътрудничите възмездно на тези изверги.
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: BLACK WATER

Мнениеот oto skorzeni » 30 Ное 2010, 00:43

Собственникът на фирмата е Ерик Принс,милиардер,най-богатият "тюлен"в историята,парите са основно от компанията на баща му,която той продава.Работи в тясно сътрудничество с ЦРУ и Държавния Департамент на САЩ,сътрудниците му охраняваха Пол Бремър,цивилния ръководител в Ирак,и не допуснаха покушение срещу него,страхотни специалисти-бивши командоси от "Делта",тюлени,зелени барети,рейнджъри.Охраняват и посолствата в Ирак и Афганистан,участваха в операциите срещу терористите в Ирак,сега действат само в Афганистан,помагат в управлението на безпилотните самолети,охраняват агенти на ЦРУ и ВИП личности.Фирмата има ново име-"Хе"-кси на гръцки. Заплатите на подготвените специалисти по ВИП охрана достигаха до 2000-2500 долара на ден,най-високите в бранша,но само ветерани от американските спецчасти ги взимаха тези пари.Българи не знам да са работили за тази фирма,може би за някой подиспълнител,като пилотът на хеликоптер когото убиха в Ирак,българи-охранители работеха като охрана на конвои там,но за друга фирма.
oto skorzeni
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 220
Регистриран на: 02 Фев 2010, 22:52

Re: BLACK WATER

Мнениеот oto skorzeni » 30 Ное 2010, 00:58

Сър,как ги разбра,че са изверги,много вярваш на либералните медии явно.Има заведени дела срещу отделни служители на фирмата,но тя имаше 15 000 служители в зенита си,нормално е да има гнили ябълки.Конкурентите на Принс инспирираха медийна кампания в САЩ срещу него,включително го викаха на слушане пред сенатска комисия,и нищо не можаха да докажат.Той е достоен мъж,и аз лично бих работил безвъзмездно за него.
oto skorzeni
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 220
Регистриран на: 02 Фев 2010, 22:52

Re: BLACK WATER

Мнениеот Sir Humphrey » 30 Ное 2010, 01:21

Бих предпочел да ида в чуждестранния легион при бивши затворници, отколкото да обслужвам пряко интересите на САЩ посредством тая фирма.
Аватар
Sir Humphrey
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1234
Регистриран на: 26 Авг 2009, 22:13

Re: BLACK WATER

Мнениеот Raptor » 30 Ное 2010, 11:46

За BLACK WATER и другите подобни фирми, накратко може да се каже следното:
Това е модерната форма на "свободното наемничество" от 50-те и 60-те години на миналия век! По този начин се постига някаква законова форма на използване на военни наемници за различни цели!
В крайна сметка не виждам нищо лошо - професионалните войници имат право да работят срещу заплащане по начин, който те си изберат. Достатъчно е да не се нарушават законите.
Всъщност това е пазар на труда в областта на "частните военни услуги"!
http://www.xnetbg.com/

"E pluribus, unum!"
От многото, едно цяло!(лат.)
Аватар
Raptor
КОМИСАР
 
Мнения: 925
Регистриран на: 02 Сеп 2009, 10:18

Re: BLACK WATER

Мнениеот oto skorzeni » 30 Ное 2010, 14:37

Сър,ти си пълен с клишета от социализма,много ме развесели с това "бившите затворници в Чуждестранния легион",нямаш и представа за какво става въпрос,ама хайде...
oto skorzeni
старши Полицай
старши Полицай
 
Мнения: 220
Регистриран на: 02 Фев 2010, 22:52

Re: BLACK WATER

Мнениеот Lord » 30 Ное 2010, 19:56

oto skorzeni написа:Сър,............................нямаш и представа за какво става въпрос,ама хайде...

Но пък поне има мнение. 8-)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: BLACK WATER

Мнениеот wtf » 30 Ное 2010, 20:14

За чуждестрания легион няма бивши затворници ,но не ми се спори това е било преди 100 години . Можели да кажете имена на други подобни фирми като Black Water и по точно как да се свържа с тях.Знам ,че риска е голям,но на мен ми стиска да отида чакам отговори
wtf
Нов
Нов
 
Мнения: 5
Регистриран на: 06 Окт 2010, 16:00

Следваща

Назад към Полицията по света

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron