Полицаите по света

Модератори: ribaflic, Lord, Raptor, osata

Re: Полицаите по света

Мнениеот clearly » 22 Юли 2012, 14:10

Изображение
Полицаите в Испания, от отрядите за борба с масовите безредици, свалиха каските в знак на подкрепа на Протестиращите. Нито една телевизия, не го отразява, но все пак е важно, че нещо се случва! Нещата се променят!
Аватар
clearly
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 715
Регистриран на: 01 Яну 2012, 19:08

Re: Полицаите по света

Мнениеот barut » 19 Окт 2012, 20:41

Скотланд Ярд с разпоредба към всички служители с татуси .
Изображение
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... ttoos.html
"Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност."
Бенджамин Франклин.
Аватар
barut
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Авг 2012, 20:33

Re: Полицаите по света

Мнениеот barut » 28 Окт 2012, 19:19

Rome,Today. No Monti Day October 27, 2012 . Пожарникарите в Италия не мислят, че "ще стане по зле ако протестират"
Изображение
"Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност."
Бенджамин Франклин.
Аватар
barut
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Авг 2012, 20:33

Re: Полицаите по света

Мнениеот barut » 06 Ное 2012, 15:15

Хубаво е от време на време човек да се разтоварва.От записите е видно испанските ви колеги по какъв начин го правят.Мен ме кефят ;) Published on Oct 3, 2012 Whatsapp Social


"Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност."
Бенджамин Франклин.
Аватар
barut
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Авг 2012, 20:33

Re: Полицаите по света

Мнениеот kkarakashev » 06 Ное 2012, 15:29

barut написа:Хубаво е от време на време човек да се разтоварва.От записите е видно испанските ви колеги по какъв начин го правят.Мен ме кефят ;) Published on Oct 3, 2012 Whatsapp Social



Това са БИВШИ вече колеги ! След появата на клипа са дисциплинарно уволнени за уронване на престижа на полицията.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

Re: Полицаите по света

Мнениеот barut » 06 Ное 2012, 20:27

kkarakashev написа:
barut написа:Хубаво е от време на време човек да се разтоварва.От записите е видно испанските ви колеги по какъв начин го правят.Мен ме кефят ;) Published on Oct 3, 2012 Whatsapp Social



Това са БИВШИ вече колеги ! След появата на клипа са дисциплинарно уволнени за уронване на престижа на полицията.


"kkarakashev тъй като съм като Тома неверни ,би ли ми дал линк за да го прочета това твое твърдение? :roll:
"Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност."
Бенджамин Франклин.
Аватар
barut
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Авг 2012, 20:33

Re: Полицаите по света

Мнениеот Lord » 06 Ное 2012, 22:10

barut написа:Хубаво е от време на време човек да се разтоварва.От записите е видно испанските ви колеги по какъв начин го правят.Мен ме кефят ;) Published on Oct 3, 2012 Whatsapp Social




Съгласен, добре е да има релакс, но тези са за специализиран психопреглед, униформен служител в полицейски обозначен автомобил?! У нас това е невъзможно, по подобен начин! Наистина са си за уволнение - чрез съответното освидетелстване, а не дисциплинарно.
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Полицаите по света

Мнениеот barut » 06 Ное 2012, 22:43

Lord написа:
barut написа:Хубаво е от време на време човек да се разтоварва.От записите е видно испанските ви колеги по какъв начин го правят.Мен ме кефят ;) Published on Oct 3, 2012 Whatsapp Social




Съгласен, добре е да има релакс, но тези са за специализиран психопреглед, униформен служител в полицейски обозначен автомобил?! У нас това е невъзможно, по подобен начин! Наистина са си за уволнение - чрез съответното освидетелстване, а не дисциплинарно.

Що бре Лорде да са за психопреглед? Много са си добре момчетата .Вместо да си подремват ,они решили чрез музичка да разтоварват.Яко а? Що се касае до уволнението ,на тоя етап няма подаден сигнал от буден испанец.И ми се струва ,че няма и да има .Много им се кефят .Момчетата са си на работа :)И честно да ти кажа ,предпочитам подобни свежарки да има в редиците на нашата полиция ,отколкото поспаланковци: ;)
"Онези, които са готови да се откажат от основна свобода, за да си купят малко преходна сигурност, не заслужават нито свобода, нито сигурност."
Бенджамин Франклин.
Аватар
barut
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Авг 2012, 20:33

Re: Полицаите по света

Мнениеот Lord » 06 Ное 2012, 22:54

Що ли?! Ми щото у назе секи разбира от всичко, което не е учил, затова...ама съм изморен да влизам в детайли, а и не е този форум мястото. Но с две думи - на нас цирк не ни требе, още по-малко в МВР, пък кой кога се прави, че спи, а целта е друга и дали е така е съвсем друг въпрос, чиито отговор решават други, а не аз или ти драга. Факт. ;) :)
________________________________________________________________
Нищо не е добро или зло. Мисълта го прави такова.” - Хамлет , по точно Шекспир;-)
Аватар
Lord
КОМИСАР
 
Мнения: 5861
Регистриран на: 19 Авг 2009, 01:21

Re: Полицаите по света

Мнениеот kkarakashev » 07 Ное 2012, 10:13

Ще потърся статията. Съпругата-бивша към момента, на единият е разпространила клиповете в Интернет. От там ............ безработни.
http://www.vbox7.com/play:7f4f0694 - В памет на служителите на МВР, загинали при изпълнение на служебният си дълг.
http://www.vbox7.com/play:46376107dc - Химн на гр.Пловдив
Аватар
kkarakashev
ИНСПЕКТОР
ИНСПЕКТОР
 
Мнения: 1261
Регистриран на: 10 Юли 2010, 15:32
Местоположение: Пловдив

ПредишнаСледваща

Назад към Полицията по света

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта